Cam Korkuluk ve Cam Balkon Modelleri

Cam Korkuluk ve Cam Balkon Modelleri
Cam Korkuluk ve Cam Balkon Modelleri

Evinizi, yaşam alanınızı, inşaat işi ile uğraşanlar için yeni yapılacak binaları daha güzel ve modern bir görüntüye ulaştırmak mümkün. Yeni yapılan binalarda, sitelerde ve yüksek apartman ve rezidanslarda cam balkon görüntüsü hem daha kullanışlı hem de şık bir görüntü yaratmaktadır. Bu sebeple binanızın daha lüks ve klas durması için başvurulacak en etkili ve sağlam yöntemdir. Yapımında kullanılan paslanmaz çelik ve alüminyum katmanlar, hem sağlamlık verir hem de direnci arttırır. Bu sayede manzaranızdan kesinti olmadan keyfini sürebilirsiniz. Bu cam korkuluk ve cam balkon yapımında kullanılan camlar ani ısıtma ve bir anda soğutma işlemine maruz bırakılır. Bu sayede dayanıklı hale gelen camlar parçalandığında da tuzla buz olduğu için tehlike arz etmez. Kırılma oranı çok çok düşük olan bu camlar paslanmaz çelik ve alüminyum ile desteklenmektedir.

Cam Korkuluk ve Cam Balkon Modellerinin Avantajları Nelerdir?

Normal balkon veya korkuluklar, evin manzarasını kapata bilmektedir. Bu cam balkon ve cam korkuluklar modern görüntüsünün yani sıra, manzaranın kapanmasını da engellemektedir. Kullanım kolaylığı ve sağlam yapısından ötürü, ilerleyen dönemlerde ekstradan bakım masrafı çıkartmamaktadır. Her bina şekline ve binanın bulunduğu bölgeye uygun çeşit ve seçenekleri vardır. Şık ve estetik görünümü hem bina içinde hem bina dışında sağlar. Paslanma, dökülme gibi deformasyonlara uğramaz, temizliği kolaydır. Kiri ve pası üzerinde barındırmaz. Tüm alanlara monte edilebilir özelliktedir. Her çeşit ve renkte istediğiniz büyüklükte ürün bulabilirsiniz. Tüm balkon ekipmanları ile uyumludur. Merdivenler de kullanılan cam korkuluklar ev içerisinde şıklığı tamamlayan bir parçadır. Her merdivene uyumlu, ister tek parça ister küçük parçala halinde monte edilme seçeneği vardır.

Cam Korkuluk ve Cam Balkon İmal Eden Firmamızın Prensipleri Nelerdir?

İstanbul’da bulunan firma geniş hizmet ağına sahiptir. Türkiye’ nin her yerine aynı kalitede hizmeti sunmaktadır. Uzman çalışma kadrosu ve profesyonel ekibi ile her tür binalarda kaliteli ürün üretimi ve montajı sağlanmaktadır. Test edilmiş özel ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firma, her türlü zevke ve ihtiyaca hitap etmektedir. Sunduğu hizmetin garantisi, müşterilerin memnuniyetidir.