Kurumsal

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır .

Camın ağırlıklı olarak kullanıldığı; başta ofis bölme sistemleri olmak üzere, alüminyum doğrama, cam balkon, sineklik, küpeşte (korkuluk), giyotin sistemler, kış bahçesi, pergole tente, otomatik kapı, cam ve ahşap kapı uygulamaları ve diğer üretim kalemlerimizin fiyatlandırılmasında, cam işleme

tesisinin getirdiği maliyet avantajlarını, uygun tekliflerle müşterilerimize yansıtarak pazar payımızı arttırma çabası içerisindeyiz.

Her geçen gün üretim kalitesi ve hizmet üstünlüğü ile sektördeki güvenilirliğini sağlamlaştıran Yıldız Yapı Cam Balkon, bugün sahip olduğu tartışmasız gücü, ilk günden bu yana koruduğu ilkelerine borçludur.

NEDEN CAM BALKON ?

Manzara Ve görüntüde kayıp oluşturmuyor. Panoramik görünüm keyfi sunuyor. Binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor. Balkonunuzda yıl boyunca dört mevsim faydalanmanızı sağlıyor. Camlar sağ solda ve her iki yöne toplanarak açılabiliyor. Mimarı etkileyicilik yaratıyor. Temizliği bakımı kolay ve pratik. Darbelere dayanıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı koruyor. Yağmur,kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor. Çocuklarımızın güvenliğini sağlıyor. Evinizde yeni kullanım alanları yaratıyor.