Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon
Isıcamlı Cam Balkon

Hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan ayrılarak, Isıcamlı Cam Balkon‘u evin kullanışlı bir odası haline getiriyor. Cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden ucuz cam balkon farkıyla ısıcamlı cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı Cam Balkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar. Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanısıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan yaşamını kolaylaştıran ve çok daha pratik hale getiren çalışmalar yapılmaktadır. Cam balkon sistemleri de yaşam alanlarını daha sağlıklı mekanlara dönüştürme noktasında oldukça başarılı bir ürün olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Cam balkon sistemlerinde kullanılan teknik aksam pratik bir kullanım imkanını sağlamaktadır.

Cam kanatların sağlıklı bir şekilde kullanılmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Bu sistemde kullanılan metallerin paslanmaz olması da uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanım özelliğini ürünlere kazandırıyor. Dış alanlara açılan balkon ve teras gibi alanların çok rahat bir şekilde hem kış ayında hem de yaz ayında kullanılmasına olanak sunmaktadır. Ayrıca bu mekanların farklı şekillerde değerlendirilmesi için de uygun ortamlar haline gelmesini sağlamaktadır.

Isı camlı cam balkon sistemi

Şık ve kullanışlı olan mekan dekorasyonlarında ısı camlı katlanır cam balkon sistemi ilk olarak kullanılan sistemlerdir. Aynı zamanda ısıcamlı olma özelliği ile birlikte dört mevsim kullanım imkanı sunduğu bu alanların çok daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon sisteminde camın özelliğinden kaynaklanan bir yalıtım da gerçekleştirilmektedir. Oldukça sağlıklı bir şekilde ses ve ısı yalıtımı sağlayan sistem sayesinde teras ve balkonların dört mevsim her koşulda en iyi şekilde kullanılması mümkün oluyor.

Isıcamlı ve Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon Sistemimiz, Katlanır Cam Balkon Sistemleri içerisinde ısı yalıtımı açısından en İyisidir. Katlanır Cam Sistemlerinde tek cam kullanılması durumunda, Isı kaybını tamamen önlemek mümkün değildir. Cam Balkon Sistemleri, ısı yalıtımı açısından tam donanıma Sahip olduğu İçin balkonlarınızda tam bir oda ortamı sağlamaktadır. Isı kayıplarını tek cama oranla % 50 azaltmaktadır.

Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan her bir kanadın cam boşluğu alüminyum contalar ile desteklenmiştir. Isıcamlı Cam Balkon sistemimiz balkonlarınızdaki soğuk ortam ve gürültüyü minumuma indirmektedir.  Isı camlı cam balkon sistemimiz estetik görünümü bozmaz, cam balkon görünümünde, kışın sıcak, yazın serin ortamlar sunar.

Isı Camlı Sürme Sistemi

Cafe, Restaurant, bar, pastane, lokanta gibi ortamları güzelleştirmek ve nezih bir ortam yaratmak için sürgülü sistemleri kısa bir süre içerisinde yaygın bir hale gelmiştir. Eşiksiz Sürme  Sistem, altaki rayın yüksekliği 1 cm dir giriş ve çıkışlarda ayak takılmaması için tasarlanmış modern bir sistemdir. Alt kasa profili üzerinde hareket etmektedir. Eşikli ve eşiksiz olarak tercih edilebilir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında özel profiller sayesinde dış etkilerden koruma sağlar. Isıcamlı cam balkon için hemen bize ulaşın.