PVC doğrama tadilat tamirat

PVC doğrama tadilat tamirat

– Kapı ve Pencereleriniz Kapanmıyorsa,
– Camlarınız uğulduyorsa, Contalarınız eskidiyse,
– İspanyolet ve Kollarınız Çalışmıyorsa,
– Ses, Isı, İs ve Havalandırma Probleminiz Varsa,
– İlave Kanat, Normal Açılımı Çift Açılıma Çevirme, Hırsızlık Emniyet Kilidi ve Her Türlü Arıza Tesbiti, Bakım ve Servisi Yapılır,
– Toplukonut, Site ve Villlarınızda örnek pencere tamirat uygulaması yapılmaktadır.

Söz Verdiğimiz Zamanda Keşif ve İş Teslimi Yapıyoruz. Bize Danışmadan Usta Çağırmayın. Bütün PVC Marka ve Modellerinin Tamir, Bakım ve Onarımını Garantili İşçilikle Yapıyoruz. Tüm İstanbul’a Servis. Bakım, Onarım ve Tamir. Garantili Hizmet. 15 Yıllık Tecrübe.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı Sayesinde Sektöründe Hizmet Veriyoruz. Pimapen Cam Tamiri Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet. Kaliteli Ve Hızlı Çözüm. Sertifikalı Ustalar. Hizmetler: Cam Sistemleri,

Hızlı Servis – Güvenilir Hizmet

Pvc pencere tamiri hizmet vermek amacıyla deneyimli ustalar marifetiyle hizmet için kurulmuştur.Ülkemizde gün geçtikçe gelişen ve kendini yenileyen firmamız, gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin gayret ve azmindedir.

İşini severek yapan profesyonel. eğitimli ekibimiz ile dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerimizi sürdürmek çabası içindeyiz.

Neler Yapıyoruz?

  • Pencere Kapı Bakım Ve Onarımı
  • Çift Açılımlı Pencere Bakım Ve Onarımı
  • Hava Ve Su Sızdırmazlık Conta Değişimi
  • Menteşe, Kilit, Aksesuar ve Kol Değişimi
  • Yalıtım Camı (Isı Cam) Değişimi
  • Tek Açılımlı ve Sabit Kanatlı Pencere Bakım Ve Onarımı
  • Komple Pencere Yenilenmesi
  • Buğulu, Kırılmış Çift Camların Değişimi
  • Eski Pencerelerinizin Yeni A Enerji Sınıfı Pencere ile Değişimi
  • Kış Bahçesi Bakım Ve Onarımı

PVC Kapı, Pencere Sistemleri, PVC Tamirat

Pvc doğramalar zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performanslarını göstermezler bunun en büyün nedenlerinden biri plastik doğramanın esnek bir malzeme olmasıdır. Gün geçtikce bakımı yapılmayan pencere ve kapılar çalışmayacaktır. Pencerenizi her bozulduğunda değiştiremeyeceğiniz gerçeğini düşünürsek yıllık bakımlarla ömrünü çok daha uzatmış olacaksınız.

Biz pentamiri ekibi olarak sizlere pimapen tamiri pvc tamiri her marka pencere kapı tamiri hizmeti vererek camlarınızdaki sorunları çözüyoruz. Uzman ekiplerimizle çok kısa sürede geri dönüş yaparak camlarınızdaki bütün sıkıntılardan sizi kurtarıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda keşif ve iş teslimi yaparak diğer firmalarla aramızdaki farkı gün geçtikçe daha fazla açıyoruz. Bize danışmadan usta çağırmayın.