Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon – Ucuz Giyotin Cam Balkon

Giyotin cam sistemleri kullanım alanlarının gereksinimleri doğrultusunda özel olarak üretilir ve birçok alanda kullanılabilen dikey açılan cam panellerine sahip cam balkon sistemidir

Yatağan Giyotin Cam Sistemleri otomatik olarak dikey çalışma özelliğine sahip alüminyum çerçeve içerisine alınarak güvenlik ve estetik görünümü arttırılmış cam panel sistemidir. Yatağan Giyotin Cam sistemleri mekan içerisinde cam korkuluk ya da pencere görevlerini üstlenmektedir.  Giyotin Cam Sistemleri Yatağan kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ile ısı ve ses yalıtım özelliklerini üst düzeyde sağlamaktadırlar. Yatağan Giyotin Cam Sistemleri taşıyıcı malzemeleri et kalınlıkları ile üst düzey güvenlik önlemi sağlamaktadır. Yatağan Giyotin Cam  Sistemleri ürünlerinde taşıma yükünü zincirli dişli sistem ya da triger kayış sistemi ve çelik mil silindirler ile sağlamaktadır. Tüp motor sistemlerine uygun olarak sisteme uygun motor sistemi kullanılmaktadır.

Yatağan Giyotin Cam Sistemleri – 0532 051 9224

Yatağan Giyotin Cam Sistemleri bilinen pencere yöntemlerinin aksine kanat yapısının alt kısmından dikey  olarak hareket eder. Ucuz Yatağan Giyotin Cam

Yatağan Giyotin Cam  Sistemleri sayısız avantaja sahiptir :Sistemleri uzaktan kumanda ve butonlu olarak kullanım sağlamaktadır. Yatağan Giyotin Cam  Sistemleri camınızın istediğiniz oranda açılmasını sağlayarak bulunduğunuz mekanın kolaylıkla havalanmasını sağlar. Dikey olarak açılan giyotin cam sistemi tam olarak açıldığında çocuk ve yaşlı insanların güvenliği için uygun ortamlar oluşturmaktadır.

  • Kış bahçeleri için sizleri normal cam balkon sisteminden kurtarmaktadır.
  • Kesintisiz manzara sağlayarak panoramik  bir alan oluşturmaktadır.
  • Görüş alanınızı bozmaz
  • Temizliğinin yapılması son derece kolaydır.
  • Hırsızlığa karşı tamamen güvenlidir.
  • Üstün güvenliği sayesinde Hırsızlığa karşı yaptırılan korkuluk vb. metal aksamları ihtiyaç dışı kılmaktadır.
  • Balkonlarınızda yer alan cam korkulukların yerini almaktadır.

Yatağan Giyotin Cam Sistemleri şirketimiz tarafından montaj tarihinden itibaren iki yıl boyunca tarafımızdan kaynaklanan ürün ve işçilik  hataları tarafımızdan ücretsiz olarak giderilecektir. Ürünün en kıymetli yanlarından bir tanesi de ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilmesi ve kolayca uygulanabilmesidir. Bu özelliği sayesinde hareketli küpeşte sistemini sadece ihtiyacınız olan yerde, sadece ihtiyacınız olan kadar kullanabilirsiniz.

İstediğiniz model ve tasarım, istediğiniz şartlarda, istediğiniz yere uygulanır ve size ürün her türlü detayıyla birlikte teslim edilir. Size verilecek uzaktan kumanda yardımıyla ürünü en etkili şekilde kullanabilir ve üründen en büyük destekleri alabilirsiniz. Hareketli küpeşte sistemi her haliyle size destek olmak ve çeşitli yardımlar sunmak ister. Size ise yalnızca bu üründen faydalanmak için uzaktan kumandayı kullanmak düşer.

Manuel Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam sistemlerinde manuel özelikli ürünler ekonomik çözümler için tercih edilebilmektedir. Ayrıca yoğun rüzgar alan bölgelerde rüzgarın önlenmesi amacı ile hem ekonomik çözüm sunar hemde dekoratif bir kullanım sunar. Manuel Giyotin cam yatay kayar şekilde kullanılabilmektedir. Sistemin kullanımında çok yüksek fiziki güç gerektirmez. Özel kayar sistemi sayesinde ufak bir hamle ile sistem çalışabilmektedir. Manuel sisteminde ısı yalıtımı bulunabilmektedir. otomatik sistemlerdeki gibi maksimum verim alınabilmektedir.